POZNAJ FIRMĘ AJSKOM

Firma AJSKOM powstała w 1991 od ponad dwudziestu lat zajmuje się projektowaniem, dostawą oraz montażem nowoczesnych systemów audiowizualnych, profesjonalnych rozwiązań dla sal konferencyjnych i szkoleniowych.

W tym czasie udało nam się doskonale poznać specyfikę potrzeb Klientów. zdobyć cenne doświadczenie i wiedzę, a także rozwinąć własne umiejętności. Niezależnie od tego, czy akurat kompletujemy wyposażenie do bardzo zaawansowanego technicznie centrum konferencyjnego z kilkunastoma łączonymi salami konferencyjno szkoleniowymi, czy wyposażamy niewielką salkę spotkaniową. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy na zadowolenie Klienta, od siebie oferując profesjonalne rozwiązania i takie też wykonanie. Dzięki takiemu podejściu do zlecanych nam zadań zdobyliśmy grono stałych Kontrahentów w praktycznie wszystkich segmentach rynku.

Zaufali nam między innymi

Świadczymy szeroki zakres usług związanych z systemami bardzo ogólnie nazywanymi audio-wideo. Nasza działalność obejmuje sprzedaż rozmaitych urządzeń prezentacyjnych takich jak – projektory, projektory laserowe, ekrany projekcyjne, monitory wielkoformatowe, monitory interaktywne, nagłośnienie obiektów, nagłośnienie plenerowe, systemy dyskusyjne, windy sufitowe do projektorów, windy stołowe, media porty stołowe oraz wiele innych urządzeń oraz systemów gwarantujących by Państwa prezentacja lub szkolenie odbywały się w profesjonalnych i komfortowych warunkach. Specjalizujemy się także w projektowaniu i późniejszym montażu systemów audiowizualnych w takich obiektach jak sale szkoleniowe, sale konferencyjne, stoiska wystawiennicze, teatry, kina, obiekty rozrywkowe, puby, dyskoteki, salony kina domowego, nietypowe autorskie rozwiązania i konstrukcje wszędzie tam, gdzie niezbędny jest nieskazitelny obraz, światło, dźwięk.

Dostawę instalację oraz serwis prowadzimy na terenie całego kraju i nie tylko. Klientom oferujemy opiekę gwarancyjną jak i serwis pogwarancyjny systemów oraz urządzeń.

Chętnie też unowocześniamy, rozbudowujemy oraz naprawiamy istniejące już instalacje oraz ich elementy. Prowadzimy również usługi cyklicznego serwisu oraz konserwacji w/w.

Dysponujemy własnymi ekipami montażowo serwisowymi w skład w których wchodzą doskonali doświadczeni fachowcy z branży AV i nie tylko. Czasem realizacja wymaga od nas wykonania drobnych prac remontowo budowlanych, bez problemów jesteśmy w stanie sprostać tego typu wyzwaniom.