Wygodne i funkcjonalne sale konferencyjne

Meble

Spotkania pracowników podsumowujące wspólne działania, a także prezentacje, negocjacje, konferencje czy narady to wydarzenia, które wymagają odpowiednio wyposażonej sali, w której wszystko przebiegnie bez zakłóceń. Na dużej przestrzeni łatwiej jest ustawić stoły konferencyjne i liczne krzesła. W mniejszych pomieszczeniach wymaga to nie lada pomysłowości. Firma Ajskom wraz z firmą Logan proponuje biurowe sale konferencyjne w różnych wersjach. Można je wykorzystać zarówno w niewielkiej przestrzeni małej firmy, jak i w obszernych salach konferencyjnych dużych korporacji. W naszej ofercie znajdują się wygodne stoły i krzesła konferencyjne, pojemne szafy, podręczne kontenery oraz komody, które przydadzą się na przedmioty niezbędne do przeprowadzania ważnych spotkań, prezentacji czy szkoleń.

Wygodne i funkcjonalne sale konferencyjne do biura

Meble, jakie przydają się na salach konferencyjnych, warto dobierać tak, aby spójnie harmonizowały z całością aranżacji. Liczy się zarówno forma krzeseł, regałów czy stołów, jak i wygoda i funkcjonalność podczas ich użytkowania. Różne profile firm czy biur generują odmienne potrzeby wykorzystywania sal konferencyjnych. W jednych będą to regularne wydarzenia związane z planowaniem, raportowaniem przebiegu wykonywanych działań i okresowym podsumowaniem wyników, a w innych spotkania pracowników odbywają się raczej okazjonalnie i w wyjątkowych sytuacjach. Przy częstym użytkowaniu tego rodzaju pomieszczeń, warto wyposażyć biurowe sale konferencyjne w wygodne miejsca siedzące, ponieważ wielogodzinne szkolenia czy konferencje powinny być skoncentrowane przede wszystkim na sprawach biznesowych i firmowych, a nie na bólu kręgosłupa i dolegliwościach związanych z niewygodnym siedziskiem czy oparciem. W naszym ofercie polecamy wysokiej jakości krzesła konferencyjne wykonane w różnych formach i z rozmaitych materiałów. Odpowiednio dobrany wysoki zagłówek i podłokietniki zapewniają komfortowe oparcie, a tapicerowane miękkie siedzisko nie męczy kręgosłupa.

Sala konferencyjna - Logan Wsparcie Projektowe - Assa Abloy 3

Assa Abloy 3

Sala konferencyjna - Logan Wsparcie Projektowe - Amway High 5 2

Amway High 5 2

Jak dobrać meble do sali konferencyjnej?

Jeśli często i długo korzystamy z sali konferencyjnej, warto pomyśleć o krzesłach, które zapewnią komfort uczestnikom spotkań i zapobiegną ich rozpraszaniu. Polecamy krzesła tapicerowane i wyposażone w wygodne podłokietniki. W wersji na czterech nogach możemy liczyć na doskonałą stabilność, a klasycznie wyprofilowany mebel uwzględnia dobre podparcie dla lędźwiowej części kręgosłupa. Lekkie i funkcjonalne krzesła są też wygodne do przechowywania i transportu. Inną propozycją są krzesła z tapicerowanym miękkim siedziskiem i wentylowanym oparciem. Dodatkową zaletą są wysokie podłokietniki. Przy sporadycznych spotkaniach warto zadbać o wygodne przechowywanie mebli i ich składowanie. Dodatkową zaletą dobrych krzeseł konferencyjnych jest ich łatwe utrzymanie w czystości, ponieważ sale konferencyjne biurowe i firmowe są najczęściej również miejscem reprezentacyjnym, do którego zapraszani są także ważni goście i kontrahenci biznesowi.

Sale konferencyjne do biura czy firmy wymagają także odpowiednio dobranego stołu. Możemy postawić na wersję klasyczną w kształcie prostokątnym, jak i owalną lub okrągłą. Podobnie, jak w przypadku krzeseł, jeśli nasza sala jest używana raczej sporadycznie, warto wybierać stoły składane i łatwe do przechowywania. Odpowiednie komody, szafki czy kontenery umożliwią przechowywanie sprzętu audiowizualnego i akcesoriów niezbędnych do prowadzenia spotkań, szkoleń czy konferencji.