Pałac Żelechów: Hotel pod Warszawą woj. Mazowieckie
Sala konferencyjna Pałac Żelechów

O Żelechowie:

Realizacja nowego Centrum Konferencyjno Hotelowego Pałacu Żelechów.

O inwestorze:

Pałac Żelechów SPA & Wellness to unikatowy hotel, położony w niedalekiej odległości od Warszawy. To nie tylko hotel, spa & wellness, restauracja i browar. To także doskonałe miejsce na organizację konferencji, szkoleń i wyjazdów firmowych. Począwszy od małych kilku, kilkunastoosobowych eventów, po takie, przeznaczone nawet dla 800 osób...

Dla Pałacu Żelechów wykonaliśmy między innymi:

Centrum konferencyjne w Żelechowie to ponad tysiąc metrów powierzchni konferencyjnej, dzielonej ścianami przesuwnymi, w strefie tej jest 13 niezależnych stref wizyjnych z tylomaż laserowymi projektorami Christie zamontowanymi w windach sufitowych. Trzynaście ekranów do zabudowy sufitowej marki Adeo. Projektory mogą świecić w różnych konfiguracjach w zależności od wymaganego przez użytkownika podziału sal. Nagłośnienie to 19 stref głośnikowych w sumie 100 głośników do zabudowy marki Cloud, do tego 20 mikrofonów doręcznych oraz typu gęsia szyja. Całością z poziomu tabliczek naściennych oraz tabletów iPad zarządza system sterowania Crestron. Urządzenia do transmisji dźwięku i obrazu oraz jego podziału to extendery oraz matryce Blustream. Natomiast strefami nagłośnienia zarządza procesor Xilica.

Nasza firma kompleksowo i z powodzeniem zrealizowała tę unikalną instalację konferencyjną, od projektu poprzez rozprowadzenie okablowania, dostawę oraz instalację wszystkich urządzeń oraz uruchomienie całości. Nasze instalacje wykonywane były etapami w uzgodnieniu z firmami budowlanymi pracującymi na terenie obiektu zakończenie prac to syczeń 2020 r.

Pozostałe realizacje

Poniżej trochę zdjęć z naszych realizacji, może posłużą jako inspiracja przy wyborze rozwiązań odpowiadających Państwa potrzebom, chętnie odpowiemy na wszelkie związane z tym pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.