Monitory interaktywne wielkoformatowe

Duży dotykowy ekran i konkurent dla zestawu interaktywnego

MONITORY INTERAKTYWNE WIELKOFORMATOWE

Monitor interaktywny to najprościej mówiąc duży dotykowy ekran i konkurent dla zestawu interaktywnego czyli tablicy interaktywnej i projektora. Urządzenie intuicyjne, samodzielne oraz wielofunkcyjne – bez konieczności pracy z komputerem (laptopem) dzięki wyposażeniu w system operacyjny Android. We wnętrzu monitorów znajduje się slot OPS**, w którym zamontować możemy komputer o dowolnych parametrach, który umożliwi pracę w zasadzie we wszystkich płaszczyznach, łącząc różnorodność funkcji.

Na rynku mamy wiele rozwiązań, począwszy od monitorów wielkoformatowych biznesowych służących do wyświetlania wszelkiego rodzaju treści m.in. prezentacji, filmów itd., po monitory z nakładką dotykową oraz monitory interaktywne, których mnogość wyboru ze względu na oprogramowanie oraz funkcjonalność (m.in. wbudowana wideokonferencja, 20 a nawet 50pkt dotyku, dynamiczne porty USB, bezprzewodowa prezentacja, rozpoznawanie narzędzi w Windows INK, konfigurowalny interfejs użytkownika) pozwoli na odpowiednie dobranie urządzenia zarówno dla edukacji jak i wymagających klientów biznesowych. Wysoka a zarazem doskonała rozdzielczość monitorów - 4K, pozwoli na atrakcyjną prezentację nawet najbardziej wymagających materiałów wideo. Komfort pracy z monitorem zapewni brak cienia na ekranie, który tworzy się w przypadku korzystania z tablicy interaktywnej nawet przy zastosowaniu projektora o ultra krótkim rzucie (UST). Dodatkowym plusem jest również fakt, że nie generuje odpadów oraz nie wymaga wymiany filtrów i koniecznej przy tym konserwacji, czyli podsumowując jest bezobsługowy .

Pomożemy dobrać Państwu wersje optymalną do oczekiwań i zastosowania, bez względu na to czy docelowymi użytkownikami będą uczniowie, czy klienci biznesowi.