Kompleksowe rozwiązania dla szkół

MULTIMEDIA W SZKOLE

Dzisiejsza młodzież od najmłodszych lat wychowuje się w otoczeniu komputerów, Internetu i wciąż rozwijającej się technologii. Nie dziwi więc fakt, że zdecydowanie łatwiej przyswajają wszelkie nowinki i chętniej wykorzystują je w nauce.

Rozwijająca się stale technologia pozwala na urozmaicenie uczniom i ułatwienie nauczycielom pracy podczas zajęć. Dzięki mnogości urządzeń, różnorodności dostępnego oprogramowania oraz wszechobecnego Internetu, możemy zapewnić uczniom atrakcyjne zajęcia i zachęcić ich do aktywnego uczestnictwa w lekcji.

Wszystkie dostępne na rynku rozwiązania znajdą swoje zastosowanie na poszczególnych etapach edukacji. Począwszy od stolików interaktywnych dla najmłodszych, interaktywnych podług / dywanów pozwalających na naukę poprzez zabawę, po naukę programowania przy pomocy robotów, a kończąc na klasycznym wyposażeniu w zasadzie większości szkół, czyli monitorach interaktywnych i zestawach interaktywnych łączących tablicę i projektor.

W naszej ofercie znajdą Państwo również kompleksową ofertę pracowni przyrodniczych czy językowych ze wszystkim materiałami niezbędnymi do kontunuowania podstawy programowej.

Przy współpracy z nami, oprócz dostawy zakupionych urządzeń zapewniamy Państwu również instalację wraz ze wszystkimi materiałami niezbędnymi do prawidłowego funkcjonowania systemu, a także przeszkolenie z zakresu użytkowania. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowej oferty.