Systemy dyskusyjne i konferencyjne

Systemy dla sal konferencyjnych itp.

SYSTEMY DYSKUSYJNE I KONFERENCYJNE

System dyskusyjny to nic innego jak zbiór mikrofonów ustawionych przed dyskutującymi osobami, którego celem jest m.in. uporządkowanie dyskusji np. poprzez automatyczne włączanie mikrofonu podczas zabierania głosu, prawidłowe i czytelne nagrywanie tylko z włączonego mikrofonu, dalsza obróbka sygnału z włączonych mikrofonów np. nagłośnienie, transmisja internetowa. Są nieodzownym elementem wszelkiego rodzaju spotkań, narad, sympozjów, gdzie w sposób bezproblemowy ich przebieg planuje i nadzoruje przewodniczący.

Ze względu na funkcjonalność rozróżniamy systemy dyskusyjne (konferencyjne) przewodowe, którego podstawą jest okablowanie prowadzone od i do mikrofonu konferencyjnego, który następnie prowadzi do jednostki centralnej systemu oraz bezprzewodowe, które pozwolą na szybki montaż i równie szybki demontaż urządzeń do specjalnego transportera z ładowarkami. Wyróżnić możemy również systemy z głośnikami wbudowanymi w podstawę mikrofonu i takie przy, przy których mamy możliwość przeprowadzenia głosowania, rejestracji czy bezpośredniego streamingu.

Mając na uwadze różnorodność rozwiązań i funkcjonalności, znając oczekiwania klienta projektujemy, dostarczamy i instalujemy systemy indywidualnie podchodząc do każdego tematu. Zatem w celu uzyskania oferty zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.