Wyposażenie sal konferencyjnych, szkoleniowych itp.

SYSTEMY NAGŁOŚNIENIA

Aby wyposażyć sale konferencyjne, szkoleniowe oraz wszelkiego rodzaju obiekty, w tym nasze własne domy w kompletne systemy nagłośnienia musimy zastanowić się nad tym, czemu mają służyć, jakie mają mieć zastosowanie oraz jaki efekt chcemy uzyskać.

W zależności od miejsca jakie chcemy nagłośnić, jego charakterystyki czyli m.in. metrażu, wysokości, akustyki możemy pokusić się o wiele rozwiązań. Począwszy od określenia ilości i mocy głośników, po wybór metody instalacji, a mianowicie wysoko- lub niskonapięciowej.

Zarówno wysoko- jak i niskonapięciowe instalacje nagłośnienia mają swoje wady i zalety. Obie techniki przystosowane są też do konkretnych pomieszczeń, obiektów. Pomożemy rozwiać wątpliwości. Jesteśmy po to aby przybliżyć Państwu możliwości rozwiązań, podział nagłośnienia na strefy, dobór odpowiednich wzmacniaczy, źródeł dźwięku czy matryc. Systemy nagłośnienia wymagają niezawodnych urządzeń, niezależnie od miejsca w którym będą użytkowane. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę produktów m.in. głośniki sufitowe, głośniki ścienne, aktywne systemy nagłaśniające, wzmacniacze miksujące, matryce audio, mikrofony i wiele, wiele innych. Proponujemy sprawdzone rozwiązania renomowanych producentów takich jak Cloud, Ecler, Monacor, Apart Audio, JTS, IMG Stageline, Xilica, i innych. Poznając oczekiwania klienta, budżet jaki zamierza przeznaczyć na ten cel oraz charakter użytkowanego pomieszczenia staramy się zaproponować najbardziej odpowiednie urządzenia, optymalne rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami w celu uzyskania szczegółowych informacji, projektu oraz wyceny.