SYSTEMY PREZENTACJI BEZPRZEWODOWEJ

Prezentacja obrazu bez zbędnego okablowania

SYSTEMY PREZENTACJI BEZPRZEWODOWEJ

Systemy Prezentacji Bezprzewodowej to urządzenia , które bez zbędnego okablowania, długich tras kablowych, a przy okazji ich jakości oraz wszelkiego rodzaju przejściówek pozwolą na bezprzewodową prezentację obrazu i dźwięku najlepszej jakości, łącząc się z projektorami, monitorami czy telewizorami. Chętnie wykorzystywane są podczas szkoleń, konferencji czy burzy mózgów do wyświetlania wszelakich treści nawet przez kilku użytkowników jednocześnie, dzieląc przy tym ekran np. na cztery części.

Przedstawianie prezentacji multimedialnych do tej pory nie było tak proste. Dzięki kompatybilności systemów prezentacji bezprzewodowej z laptopami oraz innymi urządzeniami mobilnymi opartymi na systemach Windows, Android czy iOS użytkownik ma większe pole do popisu jeśli chodzi o wybór nośnika danych czy jego mobilność. Nie musi obawiać się problemów z kablami i złączami. Systemy te nie kolidują również z innymi urządzeniami oraz mogą pracować w dwóch pasmach tj. 2,4GHz oraz 5 GHz

Większość urządzeń nie wymaga instalacji wystarczy na mobilnym urządzeniu z Wi-Fi uruchomić pobraną aplikację i połączyć się z widocznym w sieci systemem. Wiele z tych systemów można również rozbudować, tak aby umożliwić korzystanie większej liczbie uczestników.