Sterowanie multimediami w salach konferencyjnych i wykładowych

SYSTEMY STEROWNIA

Nowoczesna Sala konferencyjna, wykładowa, seminaryjna czy prezentacyjna wyposażona jest w różnego rodzaju urządzenia multimedialne, prezentacyjne, środki przekazu obrazu i dźwięku pozwalające użytkownikom na przeprowadzenie profesjonalnej, czytelnej i interesującej prezentacji szkolenia czy tak zwanej burzy mózgów.

Aby praca w sali była intuicyjna, łatwa i przyjemna warto zastosować system centralnego sterowania taki który pozwala użytkownikowi w prosty ergonomiczny sposób zarządzać multimediami w obiekcie. System sterowania powinien być dostosowany do wymagań Klienta, infrastruktury pomieszczeń oraz specyfiki pracy użytkowników. W poniższych przykładach postaramy się pomóc w doborze odpowiedniego rozwiązania dla Państwa potrzeb. Prezentujemy przykłady sterowań zaczerpnięte są z naszych realizacji.

AJS 4

Coraz więcej naszych klientów zainteresowanych jest instalacją nieskomplikowanych, prostych w obsłudze odpornych na uszkodzenia ergonomicznych systemów zarządzania. Dlatego już kilka lat temu opracowaliśmy autorski system oparty na stałym panelu AJS 4 montowanym w ścianach lub meblach, panel wykonany jest ze stali szczotkowanej z podświetlanymi przyciskami wyboru funkcji. System spełnia wszelkie niezbędne funkcje użytkowania Sali i tak w przykładowym panelu. Prezentacja włącz – ekran start w dół, winda z projektorem start w dół, projektor start, nagłośnienie start, sterowanie siłą dźwięku. Jest to rozwiązanie trwałe, bardzo intuicyjne i bardzo wandalo odporne

ZAPYTAJ O PRODUKT

AJS 6

Bardzo ciekawym, ergonomicznym i intuicyjnym jest system sterowania salą AJS 6 z pozycji przyłączy multimedialnych (mediaporty) . Użytkownik może uruchomić system za pomocą przycisków wyboru źródła znajdujących się przy wejściach sygnałowych w mediaportach np. HDMI, DisplayPort, VGA itp. Naciśnięcie przycisku inicjuje start systemu start ekran, winda, projektor, wybrany port przyłączeniowy itp. Wyłączenie następuje po naciśnięciu dedykowanego przycisku lub po np. pięcio- sekundowym przytrzymaniu dowolnego przycisku wyboru źródła.

ZAAWANSOWANE SYSTEMY STEROWANIA

Do bardziej złożonych zadań nieodzowny jest zaawansowany system sterowania zarządzany przy użyciu montowanych na stałe lub przenośnych paneli dotykowych. Przy tego rodzaju systemie jesteśmy w stanie sterować kilkoma lub też kilkunastoma salami w różnych konfiguracjach połączeniowych dystrybucji obrazu i dźwięku. Do sterowania możemy również wciągnąć np. system oświetlenia (sceny świetlne), system sterowania roletami, zasłonami itp. Oraz wiele innych sterowalnych systemów lub urządzeń. Użytkownik korzysta z ekranu dotykowego przy indywidualnie zaprojektowanej grafice menu lub jeśl też są wymagane klawiatur z personalizowanymi, grawerowanymi laserowo przyciskami. W ofercie naszej znajdziecie Państwo urządzenia renomowanych producentów takich jak: Crestron, Extron, AMX czy Neets.

ZAPYTAJ O PRODUKT

PRZYKŁADOWE FUNKCJE SYSTEMU STEROWANIA

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
ZOBACZ WIĘCEJ