To rozwiązanie wykorzystywane głównie w biznesie

SYSTEMY WIDEOKONFERENCJI

Systemy do wideokonferencji to rozwiązanie wykorzystywane głównie w biznesie, pozwalające na kontakt z parterami biznesowymi, oddziałami firmy czy tez klientami z dowolnego miejsca na świecie, oszczędzając przy tym czas i pieniądze. Wideokonferencja wykorzystywana może być również w trakcie organizowanych imprez, eventów oraz szkoleń czy obsługi klienta.

Główną różnicą dostępnych na rynku systemów wideokonferencyjnych jest ich funkcjonalność. Począwszy od niedużych urządzeń All In One, po bardzo rozbudowane systemy służące do obsługi spotkań w specjalnie przygotowanych do tego pomieszczeniach, poprzez urządzenia do instalacji na biurku. W zależności od producenta, modelu systemy wideokonferencji mają możliwość podłączenia większej liczby uczestników, dodatkowych monitorów, mikrofonów, czy kamery śledzącej danego rozmówcę. Dużym atutem oraz ułatwieniem jest możliwość udostępnienia swoim rozmówcom pulpitu np. podczas wyświetlania i omawiania prezentacji.

Żeby móc zaproponować swoim klientom optymalne rozwiązanie musimy poznać jego potrzeby, pole działania. Zatem zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie, przedstawią kosztorys oraz zamontują i przeszkolą z obsługi.